Флагмани на Android які не втратили свою актуальність в кінці 2016 року

При виборі смартфона в середньому ціновому сегменті у споживачів виникає вибір: купити новий і сучасний середнячок або ж придбати старий флагман по тій же ціні. Як правило, в більшості випадків флагмани технічно більш досконалі, а перевага нових пристроїв може полягати лише у відповідності тенденціям в області дизайну і свіжому софті.
Нижче представлений список найкращих старих флагманів, які колись задавали тон за версією видання Phone Arena.

Google Nexus 5X

На ринку вже представлений Google Pixel, проте Nexus 5X досі може порадувати своїх власників. Девайс можна придбати за ціною в 280-330 доларів. Оснащений апарат процесором Snapdragon 808, 2 ГБ оперативної і 16/32 ГБ вбудованої пам’яті.

Головною перевагою апарату, на наш погляд, є камера, якість знімків якої вразить навіть найвимогливіших особистостей.

HTC One M9

Днями смартфон почали оновлювати до Android Nougat. Багато власників пристрою відзначають істотне поліпшення швидкодії. Міжнародну версію можна купити за 210-350 доларів. Девайс оснащений процесором Snapdragon 810, 21-Мп задньою камерою, стереодинаміками BoomSound, за які власники M9 так люблять свій пристрій.

HTC One M9+ Supreme Camera

Багато людей полюбляють дисплей, передача кольору якого, на думку власників, ідеальна. Та й в цілому це, ймовірно, найкращий вибір для тих, хто хоче строгий, чоловічий, стильний, відносно сучасний і одночасно недорогий апарат.

LG G4

LG G4 також є непоганим вибором. На просторах Інтернету його можна купити за 200-220 доларів. Що ж краще придбати: ZUK Z2 за 190 доларів, наприклад, або LG G4? Звичайно, тут би ми гарненько подумали, проте навіть такий сильний конкурент, як ZUK, в даному випадку не явний фаворит.

LG G4-Ua Format-1

Наприклад, LG G4 може похвалитися відмінною камерою, ZUK Z2, навпаки, оснащений процесором Snapdragon 820, на відміну від 808 в G4. Тут уже швидше грають роль ваші пріоритети.

Sony Xperia Z5

Xperia-апарати також непогані. Вони мають свій стиль, якісні, оболонка Xperia UI саме така, якою має бути оболонка смартфонів. Єдине питання – занадто гострі кути корпусу, з цієї причини багато хто здає девайси назад в магазини, адже користуватися смартфоном з такими формами не зовсім зручно.

rozheviy Sony Xperia Z5-1

Міжнародна версія обійдеться в 367 доларів. За ці гроші покупців винагородять процесором Snapdragon 810, 3 ГБ ОЗП і 5,2-дюймовим дисплеєм.

Motorola Moto X Style

Motorola Moto X Style

Пристрій вийшов у 2015 році, проте до цих пір до зовнішнього вигляду не виникає питань. Це, ймовірно, найстильніший і одночасно молодіжний апарат за останній час. Вартість його становить 260-290 доларів.

Huawei P8

huawei-p8-4

Як же без китайського гіганта. P8 також досить непоганий вибір. Особливістю стане процесор Kirin 935, 16 ГБ ОЗП, 3 ГБ ПЗП, підтримка microSD-карт. Вартість P8 становить 280 доларів США.

ДЖерело інформації: phoneArena