Фінальна версія iOS 10.2 доступна всім бажаючим

Apple випустила довгоочікувану фінальну версію iOS 10.2. Оновлення вже доступно для установки «по повітрю» і за допомогою програми iTunes.

Більшість нововведень нової версії iOS вже були описані при виході бета-версій: серед них нові емодзі, збереження налаштувань камери, віджет стандартного додатка «Відео». А власникам iPhone 7 і iPhone 7 Plus стали доступні три нових фонових зображення.

У версії iOS 10.2 представлені нові функції, включаючи програму «TV» (тільки в США) – новий і уніфікований спосіб доступу до телешоу і фільмів в декількох програмах App Store, що пропонують відеоконтент. В результаті оновлення дизайну чудові емодзі тепер ще більш детально опрацьовані. Додано більше 100 емодзі, включаючи нові обличчя, їжу, тварин, спорт і професії. В даному оновленні також представлені поліпшення стабільності роботи і виправлені помилки.

У iOS 10.2 з’явився пункт для відключення Siri за допомогою натискання на кнопку Home, нові ефекти в iMessage, різні варіанти превью для повідомлень та інші функції.