Чи очікувати нам iPhone 7 та iPhone 7 Plus в кольорі “білий онікс” ?

Протягом тривалого часу в Мережі пробігали чутки про те, що iPhone 7 і iPhone 7 Plus вийдуть в новому забарвленні “білий онікс” вже в листопаді. Однак, копання Apple до цих пір не робила заяв щодо розширення кольорової палітри смартфонів, а також конкретної дати дебюту ґаджета в тому самому білому забарвленні. Тим часом відомий блогер Сонні Діксон опублікував в Twitter короткий шестисекундний відеоролик, що демонструє iPhone 7 і iPhone 7 Plus в новому кольорі.

Справжність смартфонів, представлених на відео, у більшості фахівців викликає сумніви хоча б тому, що на корпусі iPhone 7 відсутній фірмовий логотип компанії. Також недовіра аудиторії пов’язана з самою текстурою корпусу, а також недостатнім блиском глянцевої поверхні. На основі цих двох претензій був зроблений висновок про те, що нові варіанти iPhone 7 і iPhone 7 Plus були виконані сторонніми виробниками, які переслідували лише одну мету – наочну демонстрацію смартфонів в забарвленні “білий онікс”.

Проте, сам факт появи подібного відеоролика може свідчити не тільки про непідробний інтерес шанувальників “яблучної” продукції до нової колірної варіації, а й про те, що Apple може прислухатися до користувачів і випустити iPhone 7 і iPhone 7 Plus в кольорі “білий онікс” .

Джерело: phonearena