Черговий смартфон від Nokia потрапив в об’єктив фотокамери

Китайські джерела опублікували живе фото смартфона під брендом Nokia, що готується до випуску. Спочатку передбачалося, що це модель під маркуванням Nokia D1C, але потім було виявлено підтвердження у вигляді розбору файлів прошивки пристрою, що насправді це модель під назвою Nokia E1.

Nokia E1
Nokia E1

Також джерело поділилося новими подробицями про характеристики Nokia D1C. На цей раз мова йде про бюджетну версію смартфона. Імовірно вона отримає процесор Qualcomm серії Snapdragon 600, 4 ГБ оперативної і мінімум 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Робота проводиться під управлінням операційної системи Android 7.0 Nougat.

Нагадаємо, Nokia D1C повинен стати одним з перших смартфонів після перезапуску бренду Nokia. Повернення смартфонів під брендом Nokia очікується в 2017 році. Анонс перших з них може відбутися на виставці CES 2017, яка пройде з 5 по 8 січня в Лас-Вегасі, або виставці MWC 2017, яка пройде в Барселоні з 27 лютого по 2 березня.

Виробником стане компанія HMD Global. У травні Nokia повідомила про укладення стратегічної ліцензійної угоди з фінською HMD щодо інтелектуальної власності та бренду, в рамках якого HMD зможе створювати телефони та планшети нового покоління під брендом Nokia протягом наступних десяти років.

Джерело інформації: TheAndroidSoul