Зразки процесора Qualcomm Snapdragon 830 почали надходити партнерам

Ще не всі сучасні мобільні пристрої на базі архітектури ARM отримали процесор Qualcomm Snapdragon 821 – один з найбільш продуктивних мобільних чіпів на сьогодні, а компанія вже розсилає своїм партнерам зразки MSM8998, процесора нового покоління Snapdragon 830. Як це часто буває, про це повідомила індійська база даних експорту-імпорту Zauba.

Qualcomm Snapdragon 830

Помилитися неможливо, в деталях розсилки фігурує назва MSM8998, а саме так маркуються чіпи Snapdragon 830. Поставки зразків дозволять виробникам мобільних пристроїв протестувати нові процесори в реальних умовах, щоб виявити всі їхні переваги і недоліки. У першій половині 2017 року даний чіп буде конкурувати з такими монстрами з сектора ARM, як Samsung Exynos 8895 і MediaTek Helio X30.

Раніше існувала версія, яка передбачала, що Snapdragon 830 отримає вісім ядер, але згідно з останніми даними, чіпи Qualcomm Snapdragon 830 і 835 збережуть чотирьохядерну конфігурацію.

Qualcomm Snapdragon 830

Судячи з усього, Snapdragon нового покоління буде вироблятися з використанням 10-нм техпроцесу FinFET і отримає підтримку до 8 Гбайт оперативної пам’яті. Про тактові частоти новинки даних поки немає. Залишається поза всяких сумнівів, що новий Snapdragon будуть використовувати в своїх флагманських пристроях такі виробники, як Samsung, HTC, Sony Mobile, LG та інші.

Джерело інформації: PhoneArena