Xiaomi представила розумний будильник – Mi Alarm Clock

Xiaomi представила розумний будильник, назва якого дослівно перекладається з китайської на англійську Mi Alarm Clock. Цей цікавий зовні пристрій також може виконувати функцію настільного годинника і Bluetooth-колонки.

Xiaomi Mi Alarm Clock

Розробляючи дизайн новинки, співробітники Xiaomi явно намагалися зберегти класичний вигляд будильника, але надати йому сучасний акцент за рахунок простоти ліній. І дійсно, Mi-будильник виглядає як невисокий циліндр, поставлений на бік, з вершиною, покритою тканиною. Спочатку можна подумати, що вона тут заради пропускання звуку розміщеного всередині динаміка, але це не так. Секретом Mi Alarm Clock стали 12 світлодіодів-точок і 12 складених з LED чисел, розташованих по колу – перші показують хвилини, а другі – години. У верхній частині пристрою добре помітна велика кнопка вимикання, прямо як у справжнього будильника.

Xiaomi Mi Alarm Clock

Втім, незважаючи на зовнішню схожість з реальними старими годинниками, цей ґаджет не стане висмикувати власника зі сну гучним дзвоном. Навпаки, в ньому встановлені особливі мелодії, які не подразнюють слух, але підбадьорять вас зранку. Більш того, Xiaomi Mi Alarm Clock ще і допоможе заснути, відтворюючи знову ж записану в пам’ять заспокійливу музику. Втім, ніхто не заважає підключити через Bluetooth смартфон з додатком Mi і передавати з нього улюблені треки. Тобто пристрій може працювати і в ролі звичайної бездротової колонки.

Xiaomi Mi Alarm Clock

Xiaomi окремо зазначає: Mi-будильник не деренчить при відтворенні музики за рахунок стабілізуючої конструкції. Вона настільки хороша, що в деякій мірі справляється і з зовнішньою вібрацією.

Xiaomi Mi Alarm Clock

Продажі Xiaomi Mi Alarm Clock стартують вже сьогодні за ціною всього 199 юанів ($30).

Джерело інформації: GizmoChina