Виробництво Galaxy Note 7 призупинено

Компанія Samsung Electronics знову зупинила виробництво свого флагманського смартфона Galaxy Note 7 після неодноразових повідомлень про спалахи, нібито безпечних апаратів, виданих за програмою заміни вибухонебезпечних Galaxy Note 7. При цьому “безпечні” Galaxy Note 7 вибухали по тій же схемі, що і “небезпечні” Galaxy Note 7. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Рішення Samsung про тимчасове припинення виробництва Galaxy Note 7, ймовірно, зроблено при співпраці з владою США, Китаю і Південної Кореї. Про це повідомило джерело з компанії-партнера Samsung.

Сама Samsung поки не спростувала і не підтвердила ці повідомлення. Відзначимо, що за минулий тиждень з’явилося досить багато повідомлень про вибухи замінених Samsung Galaxy Note 7.

Нагадаємо, 2 вересня Samsung провела прес-конференцію, на якій визнала проблему вибухонебезпечних акумуляторів Galaxy Note 7 і оголосила про тимчасове припинення продажів, на період проведення розслідування та провадження нових партій з усуненим дефектом.

Відкликання бракованих Galaxy Note 7 виявивлося безпрецедентним за масштабом для Samsung. За словами компанії, вона встигла продати 2,5 мільйона апаратів з проблемною батареєю.

1 жовтня Samsung відновила продаж Galaxy Note 7. Першим регіоном, де знову з’явився Galaxy Note 7 в магазинах, стала рідна для Samsung Південна Корея.

Джерело інформації: WSJ