Велика порція подробиць про Xiaomi Mi 5C

Минулих вихідних з’ясувалося, що загадковий смартфон від Xiaomi, який спочатку прийняли за наступний флагман Mi 6, насправді буде спрощеною версією Mi 5 і отримає назву Mi 5C. Тепер в Мережу потрапила велика порція витоків, які проливають світло на подробиці про Mi 5C.

Безліч нових фотографій в черговий раз показують Xiaomi Mi 5C з усіх боків. Смартфон отримає суцільнометалевий корпус зі вставками зверху та знизу на задній стороні. Спереду він прикритий 2,5D-склом, як і недавно представлений Mi 5S, але кнопка “Додому” у нього, судячи з усього, механічна, як в звичайному Mi 5.

Також Xiaomi Mi 5C протестували в популярних бенчмарках Geekbench та AnTuTu.

У першому він набрав 758 балів в одноядерному тесті і 3 105 балів – в багатоядерному. У AnTuTu продуктивність Xiaomi Mi 5C оцінена в 63 581 балів. Обидва тести підтвердили, що в смартфоні встановлені восьмиядерний процесор з тактовою частотою 1,4 ГГц (ймовірно, від MediaTek), 3 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 64 ГБ.

Xiaomi Mi 5C (Meri)

Також стало відомо, що Xiaomi Mi 5C отримає 5,5-дюймовий Full HD-дисплей, а не 5,1-дюймовий, як раніше передбачалося. За графіку в пристрої відповідає Mali-T860, що ще більше наводить на думку про використання процесора від MediaTek. Крім цього, Xiaomi Mi 5C працює під управлінням MIUI 8 на базі Android 6.0 Marshmallow.

Про вартість і терміни анонсу Xiaomi Mi 5C досі нічого невідомо.

Джерело інформації: AndroidPure