В першому кварталі 2017 року Google покаже власні годинники на Android Wear 2.0

Власні розумні годинники від Google, що фігурують у витоках як Angelfish і Swordfish, як повідомляє відомий публікатор витоків Еван Бласс (Evan Blass), будуть представлені в першому кварталі 2017 року. Деякі шанувальники компанії очікували їх презентацію на останньому заході, але керівництво пошуковика вирішило зосередитися на смартфонах Pixel і домашніх пристроях.

Про круглі Google Angelfish і Swordfish відомо вже немало. Обидві моделі отримають круглі дисплеї, однак закладеній в смартфонах Pixel концепції «один пристрій в двох розмірах» відповідати навряд чи будуть. Судячи з концептів, зроблених за описами людей, що бачили ранні прототипи, Angelfish великий годинник з «брутальним» дизайном і трьома «кнопками». Вони несумісні зі створеними за партнерською програмою MODE ремінцями. До компактних Swordfish ці аксесуари підходити будуть. Даний годинник отримає більш похилий корпус, а також невеликі чорні рамки всередині дисплея.

Працювати Angelfish і Swordfish будуть під управлінням Android Wear 2.0 з кількома ексклюзивними циферблатами. З огляду на появу смартфонів Pixel, годинники Google також може віднести до цієї поступово зростаючої лінійки.

Джерело інформації: AndroidPolice