В цьому місяці Microsoft представить оновлені Surface

Відомо, що 26 жовтня в Нью-Йорку компанія Microsoft збирається провести презентацію. Досить імовірно, що саме на цьому заході корпорація представить оновлені Surface Pro 4 і Surface Book, які отримають нові процесори, і недавно виявлений на Amazon цікавий факт тільки сприяє такому припущенню: поточні модифікації пристроїв отримали на сайті приписку “Old version” в назві. Це прямий натяк на те, що Microsoft Surface Pro 4 і Surface Book обзаведуться новими версіями вже незабаром.

Microsoft Surface

Судячи з усього, Microsoft Surface Pro 4 і Surface Book отримають процесори нової серії Intel Kaby Lake. Це ж підтверджують і джерела всередині самої компанії. Як відомо, Intel Kaby Lake є процесорами сьомого покоління і побудовані по 14-нм технологічному процесу.

Очікується, що оновлені Surface збережуть зовнішній вигляд і функціональність попередників. На користь того, що Microsoft представить саме модернізовані версії своєї поточної лінійки, говорить і той факт, що ніяких чуток про анонс Surface Pro 5 в 2016 році не з’являлося.

Швидше за все, корпорація вважала за потрібне протестувати нові процесори ще до того, як Intel Kaby Lake з’явиться в Surface Pro 5 і аналогічних пристроях, вихід яких очікується не раніше ніж через півроку.

Джерело інформації: Windows Central