Стала відома точна дата анонсу Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi не має наміру відставати від південнокорейського виробника і вже готує конкурента. Апарат був помічений на сайті TENAA, де були опубліковані його рен

25 жовтня 2016 року Xiaomi Mi Note 2 нарешті буде представлений, тобто вже на наступному тижні. І тепер, як повідомляється, це підтверджена інформація. Офіційна презентація, в ході якої довгоочікуваний телефон побачить світло, пройде в Китаї. Як сказано на запрошеннях для преси, він стане чудовим поєднанням технологій і мистецтва.

тизер презентації Xiaomi Mi Note 2

Можна припустити, що мова йде про чудовий дизайн, в поєднанні з потужними технічними характеристиками. Поза всякими сумнівами, за кілька днів до анонсу з’явиться ще більше чуток та ймовірної інформації про девайс.

Уже після повідомлення про майбутню презентацію Xiaomi Mi Note 2, в китайській соціальній мережі Weibo з’явився тизер новинки, що імовірно дає уявлення про її зовнішній вигляд.

тизер Xiaomi Mi Note 2

Тизер ніби натякає на те, що фізичної кнопки Home у довгоочікуваного фаблета від компанії Xiaomi не буде, а також на те, що, як і передбачалося раніше, дисплей майбутнього телефону буде без рамок, розташувавшись від краю до краю передньої панелі девайсу.

Всього за кілька років компанія Xiaomi стала одним з провідних вендорів смартфонів. Її девайси традиційно відрізняються хорошим співвідношенням “ціна – продуктивність” і досить привабливим дизайном.

Про ціну поки ще говорити рано, але вже передбачається, що вона буде досить обтяжливою для гаманця, не дивлячись на спокусу обзавестися новим телефоном.

Джерело інформації: playfuldroid