Смартфони які очолили Android-рейтинг в AnTuTu

AnTuTu оновила рейтинг потужності смартфонів, створений на основі середніх чисел прогону власних тестів. Станом на вересень 2016 року, в рейтингу Android-девайсів впевнено лідирують LeEco Le Pro 3 і Xiaomi Mi 5S Plus. Обидва побудовані на базі чіпсета Snapadragon 821 і в топової комплектації мають 6 ГБ оперативної пам’яті. Очевидно, це і стало запорукою успіху – в 160 856 і 153 777 папуг в AnTuTu відповідно.

Примітно, що Xiaomi офіційно заявляла про результат в межах 164 тис., Але рейтинг показав цифри значно нижче. Почесну бронзу завоювала ще одна новинка Xiaomi Mi 5S. Його підсумковий результат склав 142 280 очок.

Смартфони які очолили Android-рейтинг в AnTuTu

У кросплатформенному рейтингу продовжує лідирувати тандем iPhone 7 Plus та iPhone 7, перевага яких досягає 10-12 тис. балів. При цьому нове покоління смартфонів Apple не є лідером в сегменті iOS-пристроїв – на 5 тис. балів його випереджає iPad Pro на чіпсеті А9Х з 4 ГБ ОЗП.

Смартфони які очолили Android-рейтинг в AnTuTu
Смартфони які очолили Android-рейтинг в AnTuTu

У той же час, інших смартфонів компанії з Купертіно в першій десятці загального рейтингу не виявилося. Ще раз акцентуємо вашу увагу на те, що «синтетика» далеко не завжди показує реальну картину продуктивності ґаджетів, тому віддавати перевагу одному смартфону перед іншим тільки на підставі рейтингу AnTuTu не варто.

Джерело інформації: Gizmochina