Ще одна фірма готує клон Galaxy Note 7

Galaxy Note 7 назавжди покинув ринок ґаджетів, однак пам’ятатимемо ми його ще дуже довго. Деякі виробники смартфонів прагнуть відтворити цей доволі непоганий апарат, тим самим забезпечивши собі чергові “вибухові” продажі. Ну, а якщо без жартів, то першою компанією по випуску такого клона стала Xiaomi, яка представила свій пристрій кілька годин тому. Тепер же стало відомо, що щось подібне незабаром представить ще одна китайська компанія – Elephone.

Згідно витоку з Weibo, новий флагманський апарат Elephone отримає вигнутий з двох сторін AMOLED-дисплей, 10-ядерний процесор MediaTek Helio X30, до 8 ГБ RAM і 256-гігабайтний накопичувач. Одевидно, цей смартфон з’явиться ще не скоро, адже перші пристрої на базі Helio X30, за словами MediaTek, надійдуть у продаж навесні 2017 року. У будь-якому випадку, навіть через півроку у нього, напевно, буде не так багато конкурентів.

Смартфони з вигнутими екранами скоро стануть мейнстрімовими. Відомо, що такий апарат розробляє і Huawei. Він буде називатися Mate 9 Pro і отримає подвійну камеру з чотирикратним оптичним зумом, а також «кінський» цінник в 1300 доларів або 33800 гривень.