Сертифікацію в Китаї пройшов смартфон Meizu Pro 6s

Сертифікацію в Китаї пройшов смартфон Meizu, який може виявитися оновленою версією флагмана Pro 6. Опублікована China Compulsory Certification інформація розкриває трохи подробиць про новинку.

Сертифікація Meizu Pro 6s

Припущення про те, що сертифікована новинка є саме Pro 6s з ранніх чуток, зроблено на основі подібності індексів – M570Q-S у неї дуже схожий на M570Q у звичайного Pro 6. Згідно з наданими даними, смартфон підтримує швидку зарядку в наступних режимах: 5В 2А, 8В 3А та 12В 2А. Якщо перекласти це на маркетингові терміни, то передбачуваний Pro 6s сумісний зі стандартом mCharge 3.0 (24 Вт).

Meizu

Згідно з чутками, нова версія флагмана глобально буде відрізнятися від основної лише процесором – Helio X25 замінять на новенький Helio P20 з прискорювачем Mali-T880 MP2. Можливі й інші зміни, наприклад, перехід на пам’ять типу LPDDR4. Формально Meizu Pro 6s варто вважати спрощеною версією, якщо висловлені вище припущення вірні. Для цього виробник не вперше випускає альтернативні моделі смартфонів – явним прикладом цього став вихід MX6 з урізаним до 3 ГБ ОЗП.

До кінця 2016 року Meizu може анонсувати не тільки Pro 6s, але й інший доступний ґаджет з індексом M611A. Судячи з витоку, смартфон отримає дисплей з діагоналлю від 4,7 до 5 дюймів.

Джерело інформації: GizmoChina