Розумний годинник HTC Halfbeak вперше засвітився на фото

За весь час розробки розумних годинників HTC Halfbeak, а випуск їх змінювався вже кілька разів, ґаджет вперше засвітився на фотографіях. Знімки розкрили дизайн продукту, а також, що раніше не згадувалось ніде, співпрацю з великим американським фітнес-брендом.

HTC Halfbeak

Як і говорилося в чутках, HTC Halfbeak оснащені круглим дисплеєм. Сам корпус досить товстий з двома кнопками і вбудованим прогумованим ремінцем. Застосовано поєднання чорного і червоного кольорів, а дизайн явно спортивний, ніж діловий. На тильній стороні і на ремінцях можна помітити логотипи американської компанії Under Armour, відомої серед шанувальників фітнесу та іншої спортивної галузі.

Це не перша співпраця фірм, раніше тайванці зробили для UA цілий набір ґаджетів для здорового способу життя – Healthbox. Як і в тому випадку, ім’я HTC в проекті Halfbeak явно вдруге, при рекламуванні буде використовуватися бренд Under Armour, що видно і за кількістю логотипів кожного з партнерів на годиннику.

З технічних особливостей можна відзначити датчик серцевого ритму і чотирьохконтактний роз’єм для зарядки на спеціальній док-станції. Прототип, що потрапив на знімки, працював під управлінням Android 5.1.1, однак у фінальній версії, якщо вона все ж з’явиться, варто чекати вже Android Wear 2.0 на основі Nougat.

Джерело фотографій нічого не говорить про терміни анонсу HTC Halfbeak, але можна припустити, що ґаджет анонсують до кінця року. З огляду на партнерство з Under Armour, годинники, швидше за все, в першу чергу призначені для американського ринку.

Джерело інформації: TNW