Релізна версія iOS 10.1 стала доступна користувачам

Після виправлення помилок в 4 послідовних ітераціях бета-версій Apple нарешті випустила релізну версію, яка належним чином розкриває фотоможливості флагмана цього року – iPhone 7 Plus. Але і для власників інших пристроїв апдейт не стане зайвим.

У iOS 10.1 Apple реалізувала функцію портретного режиму, яка доступна тільки для власників iPhone 7 Plus. Режим дозволяє домогтися ефекту розмиття об’єктів, розташованих на відстані до 1.5 метри. Крім того, він вимагає гарного освітлення для кращої роботи. Для симуляції ефекту, що досягається професійними DSLR-камерами, смартфон використовує можливості додаткового телескопічного об’єктиву і передову апаратну обробку знімка.

Крім мажорного апдейту для iPhone 7 Plus в iOS 10.1 розробники закрили “дірки” в системі безпеки і виправили баг, який перешкоджав нормальній роботі LTE-чіпів і iPhone 7 Plus з кількома американськими операторами.

Встановити iOS 10.1 вже зараз можуть власники iPhone 5 і новіших апаратів (а також iPad 4 і новіше) – прошивка доступна для скачування в меню Параметри → Загальні → Оновлення ПЗ.