Рекламні зображення смартфонів Google Pixel показали до офіційного релізу

На сайті британської компанії Carphone Warehouse днями з’явилися рекламні проспекти з Pixel і Pixel XL. Швидше за все, зображення опублікував якийсь неуважний менеджер рітейлера.

Google Pixel

По картинках можна зрозуміти стратегію Google, яка буде використовуватися для просування новинок. Одним з ключових її аспектів стане парадигма, що Pixel і Pixel XL – один смартфон в двох розмірах. Наскільки нам відомо з витоків специфікацій, це практично правда. Відмінності криються лише в розмірі та роздільній здатності дисплеїв, а також в ємності акумуляторів.

Google Pixel

Серед важливих особливостей обох Pixel в рекламі виділяється асистент Google Assistant, що запускається голосом або довгим натисканням на «Додому», високу якість знімків навіть при поганому освітленні. Схоже, для цих смартфонів пошуковик зробить спеціальну пропозицію з Googe Photo, дозволивши власникам зберігати необмежений обсяг фотографій в оригінальній якості.

Google Pixel
Google Pixel
Google Pixel
Google Pixel

В ролі додаткових переваг Pixel і Pixel XL називаються встановлені Allo і Duo. Втім, це скоріше взаємна реклама смартфонів через сервіси і навпаки, адже дані клієнти може завантажити з Play Store кожен.

Google Pixel

У рекламному зображенні обіцяється до 7 годин роботи після всього лише 15 хвилин підключення до мережі живлення – швидка зарядка через роз’єм Type-C. Звичайно, Google не обійшла той момент, що автономність частково забезпечена фірмовим режимом енергозбереження Doze.

Google Pixel

Як і Nexus попереднього покоління, смартфони Pixel отримають фірмові кейси. Їх разом зі шпалерами можна буде замовити в деяких регіонах прямо з магазину Google, вибравши їх дизайн з власних знімків або навіть красивих карт Google Maps. Звичайні захисні кейси від Spigen для цих смартфонів також з’являться відразу після запуску, вони вже засвітилися на Amazon.

Google Pixel

Серйозно кажучи, цей витік не розкриває взагалі нічого нового про Pixel і Pixel XL. Вся інформація про смартфони відома вже зараз, під питанням залишається лише офіційна ціна, яка, як очікується, буде високою.

Джерело інформації: AndroidPolice