Реальне фото Meizu Pro 6s з невідомим процесором вперше в Мережі

Вперше в Мережі з’явилися знімки, смартфон на яких з високою часткою ймовірності можна ідентифікувати як Meizu Pro 6s. Як і вважалося раніше, новинка стане особливою версією основного флагмана компанії, але отримає трохи інше «залізо».

На опублікованих фотографіях на Pro 6s активований бенчмарк AnTuTu, а точніше, список визначених ним специфікацій смартфона. Згідно з ними, пристрій працює під управлінням Android 6.0, володіє 4 ГБ ОЗП і носієм на 64 ГБ, що дещо більше очікуваного. Роздільна здатність дисплея становить 1920×1080 пікселів.

Найбільше запитань викликає зазначена модель процесора – MT6796. Ця позначка не належить жодному з відомих чіпів MediaTek, в тому числі і Helio P20, який і очікували в Meizu Pro 6s. Внутрішній індекс даного процесора – MT6757. Індекс MT6796 найбільш близький до MT6797, тобто Helio X20.

Все це наводить на думку, що перед нами звичайний фейк, зліплений на швидку руку китайським публікатором чуток. Втім, MT6796 може бути і якоюсь унікальною модифікацією Helio X20, зробленою спеціально для Meizu. Не проливає світло на цю проблему і прискорювач Mali-T880, що також засвітився на фото. MediaTek використовує його в Helio X20/X25, а також планує встановлювати в Helio P20.

Більше інформації про Pro 6s, в тому числі і про начинку смартфона, з’явиться найближчим часом. Адже якщо Meizu і представить смартфон, то в 2016 році, а до його кінця залишився неповний квартал.

Джерело інформації: AndroidPure