Проблеми з роз’ємами у MacBook Pro вирішить оновлений продукт від Belkin

Майбутні власники “свіжоспеченого” MacBook Pro, окрім пережитої ейфорії від його презентації, мабуть, уже встигли відмітити для себе незмінну проблему з відсутністю багатьох звичних і потрібних їм роз’ємів в корпусі ноутбука для підключення зовнішніх пристроїв, як і у випадку з 12-дюймовим MacBook, а також необхідністю такого собі універсального перехідника для вирішення даної проблеми. Рішенням у цьому випадку повинен стати оновлений Thunderbolt 3 Express Dock HD від Belkin, який тепер підтримує новий протокол передачі даних зі швидкістю до 40 Гбіт/с.

У Thunderbolt 3 Express Dock HD встановлено два порти Thunderbolt 3 з коннекторами USB Type-C, три порти USB 3.0 Type-A, єдиний DisplayPort, аудіовихід, аудіороз’єм і Gigabit Ethernet. Через Thunderbolt 3 Express Dock HD можна заряджати новий MacBook Pro.

перехідник 2

Belkin зазначає, що док-станція підтримує підключення пари моніторів з роздільною здатністю 4K, або один 5K-монітор. Thunderbolt 3 Express Dock HD поставляється з адаптером USB Type Type-C – HDMI.

Роздрібна вартість поки не уточнюється, проте попереднє покоління док-станції коштує $300. Продажі вестимуться через онлайн-магазин компанії в магазинах Apple.

 

За матеріалами slashgear