Пристрої лінійки Nexus почали отримувати Android 7.1.1 Developer Preview 1

Не так давно Google пообіцяла швидкий випуск Android 7.1.1 Developer Preview 1 для торішніх ґаджетів – Huawewi Nexus 6P, LG Nexus 5X та Pixel C. Сьогодні компанія виконує свою обіцянку і починає поширювати прошивку через програму Android Beta. Всі, зареєстровані в програмі бета тестування користувачі, зможуть отримати апдейт «по повітрю» найближчим часом, або ж просто завантажити і прошити відповідний образ тут.

Інші ж «гуглофони», до яких відносяться Nexus 6, Nexus Player, Nexus 9, General Mobile 4G, отримають свою тестову збірку в середині листопада. Крім цього, оновилися також інструменти для розробників API Level 25 SDK і Android Studio.

Android 7.1

Нагадаємо, Android 7.1 отримав API для ярликів додатків, підтримку VR-проекту Daydream, круглі значки додатків в стилі Pixel, розширені метадані живих шпалер, кастомізацію клавіатури (стікери, анімаційні картинки і все таке) та інше.

За словами Google, до кінця року вийде стабільна збірка Android 7.1.1 для Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Nexus 9, Pixel C, General Mobile 4G (Android One), Pixel і Pixel XL.