Порівняння Siri на iPhone і Google Assistant на Pixel

Однією з головних особливостей представлених на початку місяця Google Pixel та Pixel XL став голосовий помічник Google Assistant. Пошуковий гігант показав широкі можливості і глибоку інтеграцію  голосового асистента в Android 7.1 Nougat.

Блоггер Маркес Браунлі протестував можливості нового голосового помічника поруч зі старою доброю Siri на iPhone 7 Plus. Для перевірки використовувалися досить прості команди, які можуть стати в нагоді рядовому користувачеві смартфона. Як відбувається у відповідь взаємодія з користувачем, а також порівняння інтерфейсу обох програм, дивимося на відео:

Провівши порівняння двох конкуруючих голосових помічників, автор зробив висновок, що у Google Assistant більше можливостей в плані інтеграції в систему, він більш схильний до діалогу (краще запам’ятовує попередні питання і відповіді) і у нього добре розвинені мовні функції. У той же час, голосовий помічник Android більш прагматичний, ніж Siri, в деяких сценаріях відображає менше інформації і не дуже смішно жартує (той ще недолік).

Ну а питання інтерфейсу – справа смаку. Напишіть в коментарях, який вам подобається більше.