Подробиці про неанонсований Xiaomi Redmi 4

Неанонсований на даний момент Redmi 4 з’явився на «живих» фото, якими ми з радістю поділимося. Інтерес до лінійки Redmi пов’язаний з її високою популярністю. Redmi 3s в даний час вважається кращим бюджетним смартфоном. Чи зможе Redmi 4 виправдати очікування фанатів?


Вперше інформація про Redmi 4 з’явилася в Мережі ще в серпні цього року, при цьому Xiaomi досі грає в мовчанку. Redmi 4 вже сертифікований в Китаї, тому найближчим часом варто очікувати анонсу смартфона.

Девайс отримає 5-дюймовий FullHD-дисплей, процесор Snapdragon 625, 3 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті, 13-Мп задню і 5-Мп передню камеру.

Xiaomi Redmi 4

Нічого не було сказано нашими колегами з phonearena про microSD-карту,, проте сумнівів в тому, що слот під microSD-карту тут буде, у нас немає. Повідомляється також, що апарат отримає акумулятор на 4000 мАг.

Доступний Redmi 4 буде в сірому, золотому і сріблястому кольорах, а його ціна складе 190 доларів, що, звичайно, не так привабливо, як у випадку, наприклад, з Redmi 3s, який можна придбати з Китаю значно дешевше.

Тепер повноцінним бюджетним смартфоном продовження лінійки Redmi назвати складно. А ми нагадаємо, Redmi 3 свого часу надійшов у продаж за ціною в 105 доларів, а міжнародна версія Redmi 3s оцінена в 160 євро, що також нижче вартості Redmi 4.