Перші відгуки світових експертів про смартфони Pixel і Pixel XL

Представники найбільших зарубіжних ресурсів вже встигли ближче познайомитися зі смартфонами Pixel і Pixel XL і поділитися своїми враженнями. Ми зібрали усі думки і «найсмачніші» фото новинок, які якомога краще демонструють їх незвичайний дизайн. Отже, далі в форматі «витяги з матеріалів».


Android Central:

Звичайний 5-дюймовий Pixel дуже зручно лежить в руці і його явно оцінять шанувальники невеликих смартфонів. У той же час Pixel XL цілком влаштує любителів великих фаблетів, особливо після Nexus 6P – по відчуттях вони приблизно однакового розміру. При цьому XL управляти дещо легше, ніж, наприклад, iPhone 7 Plus, що володіє таким же 5,5-дюймовим екраном.

фото Pixel і Pixel XL

фото Pixel і Pixel XL

У порівнянні з iPhone смартфони Pixel більш незграбні з боків і ззаду. Скляна панель на тильній поверхні виділяє смартфони із загального ряду аналогів, проте варто розуміти, що це відмінне місце для збору відбитків, особливо з огляду на наявність дактилоскопічного сканера по центру.

фото Pixel і Pixel XL

Смартфони виглядають дуже солідно і в руках відчуваються як дійсно топові пристрої, проте іншого від ґаджетів зі стартовою ціною $649 очікувати і не доводиться, як і у випадку з будь-якими іншими флагманами.

фото Pixel і Pixel XL

фото Pixel і Pixel XL

На знайомство з камерою Pixel часу було небагато, проте навіть по першому враженню вона дуже швидка, це помітно і на фоні того ж Nexus 6P. Можна знімати десятки знімків поспіль без найменшої затримки при фокусуванні, знімки «штампуються» просто шалено швидко.

фото Pixel і Pixel XL

Захват викликає і HDR+. Google настільки впевнена в цьому режимі, що увімкнула його за замовчуванням, причому без зниження продуктивності – зйомка все така ж блискавична.


Android Police:

Ціни на 5-дюймовий Pixel стартують з $649 за 32 ГБ і досягають  $869 за 128-ГБ Pixel XL. Таким чином, немає ніяких сумнівів в тому, що Google не зацікавлена ​​в створенні «смартфона для народу». Більш того, можна з упевненістю сказати, що пристрої орієнтовані на конкуренцію з iPhone 7 і 7 Plus – їх ціни з такими ж обсягами пам’яті ідентичні. Навряд чи це збіг.

фото Pixel і Pixel XL

Якщо раніше ви цікавилися пристроями Nexus як кращими за співвідношенням ціни і характеристик, то Pixel явно не для вас. Новинки орієнтовані на преміум-сегмент, і це сумнівне рішення Google для старту.

фото Pixel і Pixel XL

Що стосується дизайну: новинки виглядають як звичайні смартфони з однією лише особливістю – скло посеред задньої панелі. Це «вікно» Google позиціонує не як якусь необхідність, а скоріше як фірмову фішку. Особливих емоцій вона не викликає.

фото Pixel і Pixel XL

Багато хто відзначає, що товщина корпусу від верху до низу зменшується, тобто в області камери апарат трохи товщий, ніж біля логотипу “G” на спинці. Це було зроблено, щоб фотомодуль не став черговим «горбом», однак насправді ніякого звуження зовсім не відчувається.

фото Pixel і Pixel XL

Що дійсно робить Pixel цікавим пристроєм, так це наявність швидкого процесора, швидкої камери (з поліпшеним HDR +), швидкої пам’яті (UFS 2.0), швидкого сканера відбитків, швидкого софта (працює все блискавично), швидкої зарядки, швидких оновлень (завантаження в фоні і автоматична установка) і швидкого GPU (для VR). Хіба не усе це багато хто з вас вимагав протягом останніх років?

фото Pixel і Pixel XL

Підводячи підсумок, частково хочеться бути цинічним по відношенню до Pixel, адже це просто спроба Google щось протиставити iPhone. З іншого ж боку хочеться вірити, що пошуковик дійсно забезпечить максимальну підтримку для цих новинок, зробивши їх найбільш приємними у користуванні Android-пристроями.


GSMArena:

Незважаючи на те, що смартфони Pixel зібрані компанією HTC, Google пишається ними як повністю розробленими з нуля, а не заснованими на інших ґаджетах в якості бази. Саме тому ви не побачите лого тайванського виробника на корпусі – це цілком і повністю Google, починаючи від «маркування» і закінчуючи поставками.

Pixel мають характерне скляне «віконце» ззаду, яке простягається від камери і до області трохи нижче сканера відбитків. Воно має глянсове покриття і трохи заокруглені краї. Це, безумовно, робить смартфони унікальними в своєму роді, хоча в цілому рішення на любителя.

фото Pixel і Pixel XL

Google вдалося зберегти вагу пристроїв в допустимих рамках: 143 грама для 5-дюймвого і 169 грам для 5,5-дюймового – непогані показники для металевих пристроїв. При цьому обидва мають товщину 8,6 мм, що дозволило не шукати компроміси з камерою, яка зовсім не випирає.

фото Pixel і Pixel XL

Pixel здається дуже легким, користуватися ним зручно, але це не скасовує того факту, що рамки екрану непристойно широкі. У випадку з XL-версією апарат взагалі вийшов досить великим, що наочно демонструє порівняння з iPhone 6S Plus, який теж для своєї діагоналі має дуже громіздкий корпус.

фото Pixel і Pixel XL

Безумовно, є великі надії на 12-Мп камеру. Аналогічна в Nexus вражала можливостями зйомки в умовах недостатнього освітлення, тут же до цього додали ще й удосконалену цифрову стабілізацію, яка теж повинна приємно здивувати.


The Verge:

Жодна людина не може заперечувати, що Pixel схожий на iPhone. Хоча є ряд значущих відмінностей: велика скляна вставка ззаду, невиступаюча камера і сканер відбитків на тильній панелі, який, доречі, працює і як кнопка «Додому». Свайп по датчику вниз також відкриває шторку повідомлень, а вгору – меню додатків.

фото Pixel і Pixel XL

HTC може і виготовили ці смартфони, але до дизайну тайванці не мають ніякого відношення. Від початку і до кінця – це дітище Google, яке не ґрунтувалося на вже готовому рішенні, розробка велася з нуля.

фото Pixel і Pixel XL

По частині софту Pixel здається найшвидшим з усіх Android-смартфонів, що використовувалися редакцією раніше, однак для висновків з цього приводу потрібно тестувати пристрої куди довше.

фото Pixel і Pixel XL

Аналогічна ситуація і з камерою – вона теж здається найшвидшою з усіх аналогічних на Android-пристроях. Оптичною стабілізацією вона не володіє, однак Google вдалося зв’язати її з гіроскопом, що дозволяє компенсувати можливе тремтіння і різке струшування.

фото Pixel і Pixel XL

На нижньому торці всього один динамік, друга ж решітка зроблена задля симетрії. На пристрої для Daydream VR хотілося б отримати стереозвук. Також із зауважень – дивне несиметричне розміщення антен, тобто прожилок.

фото Pixel і Pixel XL

На особливу увагу, звичайно, заслуговує Google Assistant, який став з більшою точністю розпізнавати голосові запити, став розуміти контекст і навчився відповідати на уточнюючі питання. Google зробила великий крок вперед, дозволивши вільно спілкуватися з таким помічником.

В цілому, як ви могли самі помітити, відгуки позитивні, але всі  явно бояться перехвалити ту ж камеру, наприклад. Смартфони справляють приємне перше враження, але зважений і об’єктивний вердикт можна дати лише після більш тривалого тестування. Тоді і фотомодуль вдасться випробувати вздовж і поперек, і тривалість автономної роботи стане зрозумілою, та й думка щодо зручності використання нового інтерфейсу буде остаточно сформованою.

Джерело інформації: Android Central, Android Police, GSMArena, The Verge