Pebble анонсувала нові розумні годинники орієнтовані на любителів спорту

Компанія Pebble анонсувала дві нових моделі розумних годинників: Pebble 2+Heart Rate та Pebble 2 SE.

Нові розумні годинники Pebble орієнтовані на любителів спорту. Вони здатні відстежувати фізичну активність користувача (кількість пройдених кроків, дистанцію, темп, кількість спалених калорій). Модель Pebble 2+Heart Rate містить сенсор серцевого ритму, а у версії Pebble 2 SE він відсутній . Це, мабуть, єдина функціональна відмінність між новинками. Вона також позначається і на ціні ґаджетів.

Pebble 2 оснащені дисплеєм на базі технології електронного чорнила. Новинки виконані в захищеному корпусі і витримують занурення на глибину до 30 метрів. Також повідомляється про наявність вбудованого мікрофона, завдяки чому можна диктувати відповіді на повідомлення. Пристрої здатні відстежувати фази сну і будити користувача в найбільш оптимальний проміжок часу. Комплектний акумулятор забезпечує до 7 днів автономної роботи.

Годинники постачаються в п’яти колірних варіантах, та доступні для попереднього замовлення на сайті виробника за ціною $129,95. Версія Pebble 2 SE в чорному кольорі надійде в продаж в листопаді за ціною $99,99.