Наступний iPhone без фірмового Lightning?

У наступному році iPhone святкуватиме свій перший 10-річний ювілей, і в зв’язку з цим вже зараз аналітики пророкують смартфону важливі зміни. Останні кілька місяців в Мережі ходять чутки про те, що новий iPhone отримає OLED-дисплей. При цьому експерт KGI Мінг-Чі Куо стверджує, що за рахунок вигнутого екрану Apple зможе збільшити сенсорну площу дисплея, не збільшуючи габарити пристрою.

Слідом за підтвердженням про OLED-дисплей від японських джерел і виконавчого директора Sharp в Мережі з’явилися чутки, згідно з якими новий iPhone залишиться без фірмового Lightning-конектора.

USB-C і Lightning

Ресурс UnicornOnTheCobb з посиланням на власні джерела серед постачальників Apple стверджує, що в наступному році компанія оснастить iPhone портом USB-C.

Видання зазначає, що таким чином Apple намагається створити єдину екосистему своїх нових пристроїв з універсальним портом для зарядки і передачі даних.

Нагадаємо, що минулого тижня компанія з Купертіно представила новий MacBook Pro, в якому відмовилася від усіх портів і роз’ємів, крім Thunderbolt 3 з підтримкою UCB-C. Таким чином, кожен з двох, або чотирьох портів, в залежності від моделі MacBook Pro, може використовуватися для зарядки і передачі даних.

Відразу після презентації нових ноутбуків у користувачів виникло питання: а як зарядити від нового MacBook Pro iPhone? На даний момент відповідь напрошується сама собою — використовувати додатковий перехідник з USB-C на Lightning. Однак в наступному році необхідність в такому адаптері просто зникне.

Залишається тільки надіятися! Але знаючи політику Apple, залишаються величезні сумніви в даних чутках. Чи вірите ви у відмову від Lightning? Діліться своїми думками в коментарях.