Майстри перевірили ремонтопридатність Google Pixel XL

Смартфон Google Pixel XL ледве встиг з’явитися на полицях магазинів, а вже потрапив в руки фахівців з команди iFixit, яка перевіряє ремонтопридатність новинок.

Як виявилося, Google використовувала безліч модульних деталей в смартфоні, наприклад 8-мегапіксельну фронтальну камеру, мікрофон, порт USB Type-C. Всі ці частини можна без проблем від’єднати від материнської плати, що істотно спрощує процес їх ремонту. Незважаючи на те, що Google уклала контракт з HTC, яка займалася складанням смартфонів Pixel, єдиним слідом тайванської компанії є фірмова батарея ємністю 3 450 мАг.
Google Pixel XL

Решта компонентів використаних в смартфоні були зроблені компаніями Qualcomm та Samsung. Остання займалася випуском дисплеїв, модулів оперативної пам’яті LPDDR4 і накопичувачів UFS 2.0.

Ресурс iFixit оцінив ремонтопридатність Pixel XL в 6 балів з 10 можливих, відзначивши, що всі деталі легко і швидко замінюються, проте тонкий екранний модуль можна легко пошкодити в процесі розбирання.

Цікавою несподіванкою, яка була виявлена під час розбирання, став напис на лотку для SIM-карти. На ньому викарбувано адресу компанії в Маунтін В’ю, Каліфорнії.

Джерело інформації: iFixit