Користувачі масово скаржаться на помилку в активації iPhone 7

Журналістам ресурсу Macrumors стала надходити інформація про часті збої в активації куплених iPhone 7.

Причина криється в некоректності перевірки Apple ID (він їм не належить).

Один з таких прикладів – коментар читача Balders:

«Тільки купив свій новенький iPhone 7 Plus на 256 ГБ в кольорі «чорний онікс». Виглядає дивовижно, екран і механічна обробка прекрасні … Тільки є одна проблема: смартфоном вже нібито користувалися. iPhone вимагає аккаунт для активації. В Apple повідомили, що iPhone йде під заміну. Ось сиджу і чекаю прискореної заміни смартфона.»

І це далеко не перший випадок, коли користувачі скаржаться на раптову активацію чужого акаунта. В інтернеті нарікають на цю проблему. Найбільше скаржаться власники iPhone 7 і iPhone 7 Plus.

За частотою виникнення проблем на другому місці стоять смартфони попереднього покоління – 6s і 6s Plus після відновлення до заводських налаштувань:

«Я купив iPhone 6s за повну вартість та в офіційному магазині Apple Store в вересні 2015 року. Смартфон був «розлоченим» (перейшов з T-Mobile на Verizon після покупки). Нещодавно придбав iPhone 7 Plus та активував його в мережі Verizon. iPhone 6s тепер відображає напис «Activation lock». Це пов’язано з блокуванням невідомого аккаунта iCloud (не тим, яким я користувався протягом року).»

І ще …

img_3028

Таких випадків стає з кожним днем ​​тільки більше. Деякі користувачі вважають, що Apple може скинути активацію смартфонів після підтвердження покупки даного ґаджета. Для цього власникам айфонів необхідно зв’язатися з технічною підтримкою Apple або звернутися в Genius Bar в офіційних роздрібних магазинах.

У деяких випадках активація скидається повторно, і Apple замінює браковані ґаджети.

Представники компанії поки не робили офіційних заяв і ніяк не коментують ситуацію.

Чи стикалися з такою проблемою Ви? Напишіть свій відгук в коментарях.

Джерело інформації: MacRumors