Компанія Meizu запускає програму бета-тестування для двох своїх смартфонів

Останнім часом серед виробників смартфонів з’явилася тенденція проводити призначене для користувача тестування нових прошивок перед їх глобальним релізом. У компанії Meizu також вирішили взяти на озброєння таку стратегію і запустили програму бета-тестування. Взяти участь в ній можуть власники флагманського Pro 6 і бюджетного M3S. Учасники цієї програми отримують особливі привілеї, зокрема – почесне звання Beta Captain і медаль Beta Captain, а також 150 дозволів на читання форуму Flyme OS.

Участь в програмі бета-тестування означає, що ви будете першими отримувати всі новітні прошивки від компанії Meizu. Але варто зазначити, що вони можуть бути нестабільними, крім того, в них немає мобільних сервісів Google. Оновлення будуть виходити щовівторка. Розробники обіцяють, що щотижня вони планують виправляти як мінімум одну помилку і впроваджувати одну пропозицію від користувачів. Обговорення прошивок буде проходити в спеціальній групі в WhatsApp.

Ви завжди можете залишити програму тестування, але в цьому випадку вашу кандидатуру не розглядатимуть в наступному наборі.

Вимоги для участі в програмі бета-тестування від Meizu:

  • мати один з смартфонів Meizu: Pro 6 або M3S;
  • мати пости на форумі Flyme OS або ж допомагати іншим користувачам у вирішенні їх проблем;
  • мати базові знання Flyme OS і прошивок в цілому.

Заявки приймаються до 15 листопада цього року. Більше подробиць можна знайти на офіційному сайті.

Взяти участь в тестуванні FlymeOS на Meizu Pro 6

Взяти участь в тестуванні FlymeOS на Meizu M3S