Huawei покаже заміну Galaxy Note7 у вигляді Mate 9

У переддень анонсу Huawei, який пройде в Німеччині, в Мережу все частіше потрапляють зображення головного героя майбутньої презентації – Mate 9. Спочатку вважалося, що це буде чергова «лопата», що сильно нагадує попередників, однак свіжий рендер вносить ясність. Новинка вийде в двох різних варіантах: з плоским дисплеєм та загнутим з боків.

Huawei Mate 9

Вони поки відомі по кодових іменах Manhattan і Long Island. Якщо з першим все цілком стандартно, то другий немов зроблений за образом і подобою сумнозвісного Galaxy Note7. Він успадкував не тільки незвичайний екран, але і механічну кнопку під дисплеєм, що є новинкою для Huawei. Така явна аналогія дозволяє засумніватися в достовірності зображення.

Huawei Mate 9

За версією джерела, Manhattan оснастять 5,9-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FHD, а володар загнутого екрану отримає QHD-матрицю, що підкреслить його топове позиціонування. В іншому моделі повинні бути ідентичні. Їх обладнають фірмовим процесором Kirin 960, 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 або 256 ГБ вбудованої. Смартфони можуть отримати подвійну камеру з кольоровим і монохромним сенсорами, як і у Huawei P9, правда, роздільна здатність основної камери на цей раз буде значно вищою.

На презентації 3 листопада в Мюнхені Huawei може показати лише класичний варіант Mate 9, орієнтований на світовий ринок. Версія з загнутим дисплеєм повинна стати ексклюзивом для Піднебесної, тому її анонс в Німеччині вкрай малоймовірний.

Джерело інформації: Gizmochina