Google Pixel демонструє високі показники автономності

Тривалість роботи від одного заряду акумулятора для багатьох користувачів є одним з ключових показників при виборі смартфона. Нещодавно один з користувачів Reddit отримав в своє користування смартфон Google Pixel і виклав скріншоти з даними по енергоспоживанню при стандартному використанні, тому за цими скріншотами можна отримати цілком об’єктивну картину про тривалість роботи девайса без підзарядки.

Google Pixel

У статистиці використання ми бачимо камеру, навігацію, Wi-Fi і інші функції, які активно витрачають заряд батареї. Перше місце по енергоспоживанню очікувано займає екран смартфона.

Користувач був активний з 9:00 до 22:30, при цьому жодного разу не заряджав смартфон. Це означає, що після 12 годин роботи в змішаному режимі Google Pixel зберігав ще 40% заряду акумулятора. У теорії залишку заряду могло вистачити ще на 8 годин використання.

Додаткові скріншоти з Reddit надають детальну інформацію про роботу пристрою. Більше 3 годин роботи екрану складають 33% від загального енергоспоживання, що можна вважати гідним результатом на тлі багатьох актуальних флагманів.

Google Pixel

Смартфони Google Pixel і Pixel XL були представлені 4 жовтня в Сан-Франциско і прийшли на зміну популярній лінійці Nexus. Ємність батареї Google Pixel становить 2 770 мАг, тоді як у Pixel XL цей показник сягає 3 450 мАг.

Джерело інформації: Phandroid