Ентузіасти зробили свій ексклюзивний iPhone 7

Apple, звичайно, має право випускати смартфони з тим дизайном, який вважатиме за потрібне, але все-таки три роки з практично незмінним зовнішнім виглядом для смартфонів – занадто великий термін.

Перша версія нинішнього дизайну iPhone з’явилася ще в 2014 році з виходом iPhone 6, в 2015-му вийшов зовні такий самий iPhone 6s, ну а  отримав лише незначні зміни на кшталт перенесення пластикових вставок для антен ближче до торців корпусу та відсутність стандартного 3,5-міліметрового аудіороз’єму. Все інше в дизайні «сімки» залишилося від попередніх моделей.

Багато шанувальників «яблучної» техніки з нетерпінням чекають наступного року, коли повинен вийти iPhone 8 з абсолютно новим зовнішнім виглядом. В iPhone 8 дизайнери на чолі з сером Джонатаном Айвом, напевно, складуть вже знайомі компоненти по-новому.

Тим же, хто не хоче чекати 2017 року, а зовнішність iPhone 7 не викликає нічого, крім нудьги, є сенс подивитися цей ролик. Виявляється, що набридлий дизайн «сімки» можна зробити не таким нудним. Правда, для цього потрібно мати хорошого товариша в найближчій майстерні з обробки металу.