3 листопада відбудеться наступна презентація компанії Meizu

Meizu призначила дату наступної презентації, вона відбудеться вже 3 листопада. Під час заходу компанія, швидше за все, представить «Meizu Pro 6s – відшліфовану за шість місяців версію флагмана», як описує новинку тизер.

презентація Meizu

Саме по цій фразі, раніше висловленій віце-президентом виробника в Weibo, і визначений головний герой презентації. Пізніше анонс Pro 6s підтвердив і офіційний акаунт Meizu в сервісі Weibo.

Візуально новинка не буде відрізнятися від оригіналу, про що також сказано офіційно, так і від начинки чогось несподіваного чекати не варто. Meizu Pro 6s точно отримає процесор MediaTek, цілком ймовірно, встановлений і в звичайному Pro 6 MediaTek Helio X25. Можливо, компанія змінить камеру на ту ж, що і в фаблеті MX6, тобто на ексклюзивний для неї модуль IMX386.

Деякі журналісти припускають: Meizu Pro 6s стане першим смартфоном з новою версією фірмової оболонки. Інформація про Flyme 6 вже з’являлася в чутках.

Презентація новинки призначена на 17:00 за китайським часом, тобто на 12:00 за українським. Можливо, Meizu проведе трансляцію через різні сервіси, як робить зазвичай.

Джерело інформації: Meizu