Який дискомфорт принесе клавіша Home в нових iPhone

За дев’ять років існування iPhone ми настільки звикли до апаратної клавіші Home, що сприймаємо її як візитну картку смартфонів Apple. Але в новому поколінні iPhone 7 та iPhone 7 Plus компанія вирішила відмовитися ще й від цієї кнопки.

Будьте готові до того, що після покупки iPhone 7 та iPhone 7 Plus ви не зможете натиснути клавішу Home – тепер звична нам кнопка виконана у вигляді сенсора, а за натискання відповідає друге покоління модуля Taptic Engine, що імітує натискання за допомогою вібровіддачі.

клавіша Home в нових iPhone

З появою ємнісних сенсорних екранів користувачі довго звикали до неможливості взаємодіяти зі смартфоном, наприклад, в рукавичках або за допомогою допоміжних пристроїв – стилусів.

В iPhone 7 і iPhone 7 Plus доведеться змиритися з тим, що і клавіша Home не працюватиме до тих пір, поки ви не торкнетеся її пальцем.

клавіша Home в нових iPhone

І якщо з екранами інженери знайшли рішення, представивши покриття з струмопровідним матеріалом, то у випадку з новою клавішею Home цей варіант не пройде. Подібні рукавички не допоможуть натиснути клавішу. Сенсор кнопки Home вимагає обов’язкового контакту зі шкірою.

Схоже, що з настанням холодів, нас всіх чекає функція Assistive Touch. Змиритися з віртуальним джойстиком в мінус 20-25 все ж доведеться.

Джерело інформації: IClarified