Випуск Android Wear 2.0 затримується

Компанія Google не випустить Android Wear 2.0 восени цього року, як було оголошено в травні на конференції I/O. Випуск оновленої версії платформи для смарт-годинників затримається до початку 2017 року. Про це повідомляється в офіційному блозі Google.

В якості причини затримки виходу апдейта Google називає необхідність доопрацювати якість платформи. При цьому ніяких проблем з адаптацією прошивок для різних моделей годинників, за словами Google, немає. Примітно, що в цьому році жоден з партнерів Google не збирається випускати нові моделі годинників на Android Wear. Ймовірно, всі вони чекають випуску нової версії ОС і будуть розробляти пристрої спеціально для цього апдейта з урахуванням тих можливостей, які він може додати годиннику.

Android Wear 2.0

29 вересня Google випустила третю тестову версію Android Wear 2.0 для розробників. Найголовніше нововведення в ній – тепер доступ до Google Play Маркету можливий прямо з циферблата годинника. Раніше для установки додатків на годинник було потрібно заходити в магазин Google Play зі смартфона.

Джерело інформації: Android Developers Blog