В тесті Geekbench iPhone 7 обходить навіть iPad Pro

До анонсу iPhone 7 залишається все менше днів і про телефон, здається, відомо все. Так, агентство KGI передбачило наступні технічні характеристики: чіпсет А10 з тактовою частотою 2,4 ГГц, 2 і 3 ГБ оперативної пам’яті в залежності від моделі, 32/128/256 ГБ внутрішньої пам’яті, захист від вологи IPx7, поліпшена або подвійна 12 Мп камера з 4-х-світлодіодним спалахом, екрани колишнього розміру і роздільної здатності.

Сьогодні частина прогнозів отримала підтвердження, коли один з нових iPhone 7 засвітився в результатах тесту Geekbench. Без сюрпризів, проте, теж не обійшлося.

iPhone 7 результати Geekbench

По-перше, смартфон з чіпсетом A10 показує результат, помітно перевищуючий не тільки iPhone 6S або Galaxy Note 7, але й iPad Pro. По-друге, iPhone 7 або iPhone 7 Plus працює під управлінням iOS 10.1, а це вже можна назвати доопрацьованою версією iOS 10, яка ще навіть не вийшла з бета-тесту. Ймовірно, відкрите тестування iOS 10.1 буде запущено відразу ж після фінального релізу iOS 10, відповідно відразу ж після анонсу 7 вересня. Ну і по-третє, якщо перед нами iPhone 7 Plus, то наявність знову лише 2 ГБ оперативної пам’яті розходиться з попередніми витоками.

Як би там не було, через два дні ми дізнаємося всю правду.

Джерело інформації: Geekbench