В додаток «ВКонтакте» для iPhone повернулись аудіозаписи

Розділ з музикою доступний в оновленій версії програми, яка вже опублікована в App Store. Кешування музики (збереження на пристрої для прослуховування без доступу до інтернету) в додатку недоступно. Версія для iPad з музичним розділом буде випущена пізніше.

VK
VK
Developer:
Price: Free+

Прослуховування музики в додатку для iPhone доступне для України, Росії, Грузії та країн СНД. Це стало можливим після підписання угоди про ліцензування музичного контенту «ВКонтакте».

Представник «ВКонтакте» Євген Красніков повідомив, що в додатку для iOS зараз доступна вся музика, яку користувач може прослухати в десктопній версії соцмережі.

У березні 2016 року «ВКонтакте» оголосила про завершення всіх судів з музичними правовласниками, які скаржилися на нелегальне розміщення музики в соцмережі. Пізніше, в липні 2016 року, правовласники анонсували появу в соцмережі платних функцій для прослуховування музики до кінця року. У «ВКонтакте» тоді заявили, що не планують вводити плату за прослуховування музики в своїх нативних мобільних додатках і на робочому столі.

«Зараз компанія планує тестувати різні можливості монетизації», – Сказав Красніков, кажучи про можливі зміни. «Умови співпраці ми за взаємною домовленістю не розкриваємо. Але для користувачів «ВКонтакте» ці умови передбачають свободу доступу до всього аудіо- і відеоконтенту, який є в соціальній мережі », – додав він.