У Windows Store з’явилися повноцінні настільні додатки

Завдяки останнім ініціативам компанії Microsoft асортимент доступних в магазині Windows Store додатків повинен стати значно більш різноманітним. Цьому посприяє Desktop Bridge, який дозволить стороннім розробникам перенести свої настільні програми і утиліти на Universal Windows Platform (UWP) і потім продавати їх через магазин Microsoft. Одними з перших в Windows Store з’являться такі універсальні додатки, як Evernote, Arduino IDE, doubleTwist, PhotoScape, MAGIX Movie Edit Pro, Virtual Robotics Kit і Relab. Причому при бажанні новий інструмент дозволить розробникам впровадити в програми підтримку центру повідомлень та голосового асистента Cortana.

The app was not found in the store. 🙁

Представники Microsoft також повідомляють про те, що вони співпрацюють з розробниками InstallShield, WiX і Advanced Installer для того, щоб скористатися їхнім досвідом вирішення в новому інструментарї.

Варто також відзначити, що завдяки Desktop Bridge розробники мають можливість створювати додатки для всіх Windows 10-пристроїв, включаючи смартфони, ігрові приставки та HoloLens.

Джерело інформації: engadget