Смартфони Pixel у всій красі на «живих» фото

Можна сказати, що сьогодні свято для всіх прихильників Android та фанатів Google: ми стали свідками появи в Мережі «живих» фотографій еталонних смартфонів «Корпорації добра». Скажімо прямо, деяких вони можуть здивувати. До того ж не виключено, що почалася свого роду піар-компанія Google перед презентацією, яка відбудеться 4 жовтня.

Pixel і Pixel XL

Девайси чимось нагадують смартфони компанії Apple і недавно представлений HTC One A9. Особливо впадає в очі металевий корпус звичної всім форми. Лише цікава скляна вставка стане суттєвим дизайнерським рішенням перед смартфонами конкурентів. Адже, скажімо прямо, нічого подібного раніше не показувала жодна компанія.

Pixel і Pixel XL

Єдина різниця між Pixel і Pixel XL полягає в діагоналі дисплея. Pixel оснастять 5-дюймовим дисплеєм, Pixel XL дисплеєм на 5,5-дюймів. А ми нагадаємо, Pixel і Pixel XL повинні оснастити процесором Snapdragon 821, 12-Мп задньою і 8-Мп камерою на передній панелі.

Яка ж наша думка щодо дизайну пристроїв? Коли зображення Nexus 6P потрапили в Мережу, усі були невдоволені жахливим дизайном девайса. Але коли апарат з’явився в руках перших оглядачів, задоволенню не було меж.

А як вам дизайн флагманів від Google? Будемо раді почути їх в коментарях.

Джерело інформації: AndroidPolice