Смартфон Google Pixel на Android 7.1 помічений в бенчмарку

В бенчмарку GeekBench засвітились результатами тестування Pixel XL, раніше відомого під псевдонімом Marlin. Також в ньому розкрито деякі подробиці про начинку пристрою, який можуть представити на початку жовтня як один з перших «смартфонів Google».

Google Pixel

Найцікавіше в цій інформації, це Android 7.1, встановлений в Pixel XL, що повністю підтверджує ранні чутки. У них стверджувалося: даний смартфон і його більш компактного побратима представлять вже з першим великим оновленням Nougat. Також бенчмарк підтвердив: Google не піддалася тренду встановлення оперативної пам’яті підвищеного обсягу, зупинившись на стандартних для флагманів 4 ГБ.

Судячи з наявних чуток, обидва смартфона Pixel отримають Snapdragon 821, але за даними витоку підтвердити припущення складно. Повідомлення лише вказує на чотирьохядерний процесор Qualcomm з частотою «слабких» ядер 1,59 ГГц. Решту специфікацій GeekBench теж не розкриває, вимагаючи від пристроїв мінімального набору специфікацій.

Найбільш вірогідною датою презентації Pixel і Pixel XL називають 4 жовтня. Велика ймовірність, що в цей же день Google відкриє збір замовлень на смартфон.

Джерело інформації: PhoneArena