Скільки ґаджетів можна придбати не витрачаючи гроші на iPhone 7

Чесно признатись, iPhone 7 вийшов цікавим девайсом, хоча на перший погляд він здавався менш привабливим. Можливо, це майстерність працівників Apple представляти власні продукти, а можливо, лише безглузда суб’єктивність.

Втім, все це лише емоції, потрібно бути практичними, тому варто поглянути в гаманець і зрозуміти, що купувати iPhone – справа не дуже практична. Швидше абсолютно непрактична. В Україні версія на 32 ГБ обійдеться покупцям приблизно в 23 590 гривень. Скільки ґаджетів можна купити звичайному користувачеві на ці гроші?

Для початку визначимо, що ж нам потрібно. По-перше, ноутбук – незамінна і корисна річ. По-друге, смартфон, ну і, звичайно, фітнес-трекер і VR-шолом.

Почнемо зі смартфона. Нам потрібен девайс з найкращим співвідношенням ціни і якості. В даному випадку пропонуємо «якість» замінити на «продуктивність», тоді варто розглянути LeEco Le 2. Він займає перше місце в списку пристроїв з найкращим співвідношенням ціни і продуктивності за версією AnTuTu. До того ж апарат зовні виглядає досить цікаво, виконаний з металу, оснащений процесором Helio X20, 3 ГБ ОЗП, 16 Гб вбудованої пам’яті, акумулятором на 3000 мАг.

nexus 5x

Однак не всім подобаються китайські апарати, тому в якості альтернативи можна розглянути Nexus 5X, смартфон можна придбати приблизно за 6 200 гривень на eBay. LeEco при покупці через китайські магазини обійдеться вам в 4 200 гривень. За ті ж 4 200-5 500 гривень можна придбати, Redmi Note 3 Pro – вибір великий. Таким чином, в запасі у нас ще 17-19 тисяч гривень.

Acer Chromebook 14

На офіційному сайті Google можна вибрати Chromebook. Діапазон цін від 149 до 499 доларів. Так як наш бюджет обмежений, виберемо Acer Chromebook 14, ноутбук оснащений 14-дюймовим FHD-дисплеєм, чотирьохядерним Celeron N3160, 4 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті. Вартість даної моделі Chromebook 299 доларів. В запасі у нас ще близько 11 тисяч гривень. Виділимо 2 тисячі на відправку посилок та інші витрати.

Pebble-Time-Ua Format

Приблизно за 5 400 гривень ми знайдемо Pebble Time – цікаве і функціональне рішення. Приблизно за ту ж суму можна знайти Moto 360 першого покоління.

В запасі у нас ще 3 600 гривень. За 1 050 гривень ви знайдете фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2.5 тисячі гривень все ще з нами. На решту 2 550 гривень можна придбати непоганий VR-шолом.

Таким чином, замість iPhone 7 ми купимо:

  1. Nexus 5X / LeEco Le 2 / Redmi Note 3 Pro;
  2. Acer Chromebook 14;
  3. Розумний годинник Pebble Time / Moto 360;
  4. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2;
  5. VR-шолом.

Чи замінить iPhone 7 дані апарати? Ми глибоко сумніваємося. А що ви оберете: дорогий iPhone або функціональну і не менш привабливу альтернативу?