Що розташовано за отворами по ліву сторону від роз’єму Lightning в iPhone 7

Apple позбавила iPhone 7 від роз’єму 3,5 мм, але додала стереодинаміки. Однак примітно те, що компанія використовувала в якості другого гучномовця динамік, який також використовується для спілкування зі співрозмовником і розташований біля фронтальної камери на лицьовій частині смартфона. Потрібна відповідь на питання: що розташовано за отворами по ліву сторону від роз’єму Lightning? Давайте розбиратися.

Коли ми говоримо про стереодинаміки в iPhone, то безумовно здається, що вони розташовані по обидва боки від роз’єму Lightning, як це реалізовано в iPad. У випадку з iPhone 7 це не так. Праворуч від роз’єму Lightning в iPhone 7 розташований динамік, а по ліву сторону його немає. Виходить, що шість отворів зліва від Lightning виконують виключно декоративну роль.

iPhone 7

В iPhone 6s поруч з роз’ємом 3,5 мм знаходився один отвір для мікрофона. Якщо Apple позбулася цього роз’єму заради вологозахисту, для чого тоді компанія замінила його на шість отворів?

img_2753

Відповіді на це питання знайшли майстри iFixit, яким вже вдалося розібрати iPhone 7, і вони помітили, що місце для роз’єму 3,5 мм займає барометричний клапан, який вирівнює тиск для роботи датчика атмосферного тиску всередині герметичного корпусу девайса, а вже після неї Taptic Engine.

Джерело інформації: The Verge