Samsung випустить процесор з можливістю розгону до 3 ГГц

Флагманський процесор Samsung наступного покоління отримає вищу частоту роботи. Про цю та ще одну особливість Exynos 8895 повідомив китайський публікатор витоків через соціальний сервіс Weibo.

Samsung Exynos 8895

За словами джерела, максимальна частота ядер нового процесора досягне 3 ГГц, а швидкість відтворення зображень підвищиться на 70%. А це означає, що новинка отримає не тільки ядра іншого покоління, а й істотно поліпшений прискорювач. У GeekBench прототип чіпа набирає 2 301 і 7 019 балів в одноядерному і багатоядерному тестах відповідно, запевняє джерело.

Exynos 8895 стане першим процесором, виробленим Samsung по 10-нм техпроцесу, а максимальні енерговитрати його складуть 5 Вт. Це не так уже й мало, проте і можливості у чіпа вражаючі.

Першим смартфоном, який отримає Exynos 8895 стане флагман Galaxy S8, а в майбутньому його варто чекати і в фаблеті Galaxy Note8. Навряд чи Samsung відмовиться від другої топової лінійки через невдачі з батареєю актуального Note7, добре сприйнятого публікою і пресою на старті.

Джерело інформації: GSMArena