Розсекречені характеристики Nexus(Pixel)-планшета від Huawei

На хвилі чуток про те, що нові смартфони Google не будуть нести бренд Nexus, з’явилася інформація, що Huawei працює над планшетом Google Pixel. Тобто, нібито програма Nexus продовження не отримає. Куди ймовірніше розширення лінійки Pixel, яку Google презентує 4 жовтня зі смартфонами Pixel і Pixel XL. Нова порція даних вказує на ім’я Huawei 7P.

Huawei готує для Google планшет з семидюймовим екраном.
Як би там в підсумку не назвали пристрій, поки ми маємо можливість ознайомитися з його передбачуваними параметрами. Повідомляється, що планшет отримає семидюймовий дисплей роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, процесор Snapdragon 820, 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ флеш-пам’яті. Джерело каже і про 13-мегапіксельну камеру.

Тобто заочно можна говорити про топовий пристрій, питання лише в тому, скільки буде коштувати новий планшет і чи повторить він успіх попередника.

Залишається дочекатися анонса, щоб дізнатися більше подробиць про планшет. Втім, вихід може не відбутися. Нагадаємо, що разом з «витоками» про Nexus 5X і 6P з’являлися чутки про Nexus 8. У продажі планшет так і не з’явився.

Джерело інформації: Huawei Blog