Remix OS Player – новий емулятор Android, який працює у Windows

Компанія Jide випустила версію Remix OS, яка запускається і працює прямо в Windows. Раніше Remix OS працювала тільки в якості операційної системи, яку потрібно було встановлювати з USB-флешки.

Remix OS – багатовіконна версія Android 6.0 Marshmallow, розроблена спеціально для комп’ютерів і планшетів з великими екранами. ZIP-архів з Remix OS Player займає близько 700 мегабайт, а після розпакування його файли важать більше 6,5 гігабайт. Мінімальні та рекомендовані вимоги для запуску програми наведені на знімку нижче.

Remix OS

Працювати з Remix OS Player набагато простіше, ніж з іншими подібними програмами. Розпакуйте завантажений архів в будь-яку папку, зайдіть в неї і запустіть EXE-файл. Відкриється вікно з кнопкою запуску програми і вибором додаткових опцій, наприклад, роздільної здатності віртуального екрану.

Remix OS

Після першого запуску відразу ж відкриється магазин Remix OS, звідки можна завантажити рекомендовані розробниками програми та ігри. Робити це не обов’язково: в програму вбудований Play Маркет, тому той самий контент можна взяти звідти.

Remix OS

На відміну від інших емуляторів Android (на кшталт Bluestacks), Remix OS Player оптимізований для використання на комп’ютерах з клавіатурою і звичайними екранами, а не сенсорними, тому у вікні програми завжди видно курсор, а при натисканні на поле для введення тексту не випливає віртуальна клавіатура, що займає третину екрану.

Перемикати курсор між вікном Remix OS Player і Windows можливо натисканням сполучення клавіш Ctrl + Alt.

Недоліки Remix OS Player приблизно такі ж, як у всіх емуляторів Android: сильне навантаження на процесор і оперативну пам’ять навіть під час простих завдань, дуже повільний відгук інтерфейсу і сильні глюки при скачуванні додатків з Google Play. Повноцінною заміною Android-пристрою цей емулятор вважати не можна, але його можливо використовувати для запуску ігор, в яких зручніше грати за допомогою клавіатури, або додатків, аналоги яких відсутні в Windows .

Завантажити Remix OS Player