Оновлення виправляє проблему з зависанням Windows 10

Місяць тому компанія Microsoft випустила велике “ювілейне” оновлення для пристроїв під управлінням операційної системи Windows 10. Після установки цього апдейта користувачі зіткнулися з низкою проблем. У деяких почали зависати комп’ютери, а у інших перестали працювати веб-камери. Останнє Microsoft обіцяє виправити поетапно незабаром, а ось проблему з зависанням компанія вже вирішила. В останній день літа вийшов патч Updated 8-31-16, який вніс потрібні зміни, так що система більше не повинна зависати при вході.

Варто відзначити, що дана проблема спостерігалася у тих, у кого система встановлена ​​на одному диску, а дані додатків – на іншому.

Якщо при вході в систему ваш комп’ютер відразу ж зависає, і ви не можете встановити оновлення, тоді Microsoft радить при наявності другого аккаунта з правами адміністратора спробувати зайти через нього і вже там встановити оновлення. Якщо такої можливості немає, то рекомендується відкотитися на версію Windows 10 до установки “ювілейного” апдейта і вже потім оновитися до самої останньої версії системи.

Докладніше про рішення проблеми можна дізнатися на офіційному форумі Microsoft.

Джерело інформації: engadget