Нові подробиці про Xiaomi Mi 5S

Xiaomi Mi 5S може стати одним з найбільш передових китайських смартфонів цього року. З чуток, апарат буде представлений двома версіями – Mi 5S і Mi 5S Plus, кожна з яких отримає чіпсет Snapdragon 821, подвійну камеру і MIUI 8.

З кожним днем ​​інформації стає все більше. Не залишається осторонь KJuma, який опублікував живе фото білої версії Mi 5S, а також слайди з ключовими характеристиками і цінами. Так, згідно з цими даними, Mi 5S отримає Snapdragon 821, 6 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам’яті за 1999 юанів (≈7 650 гривень), а Mi 5S Plus – Snapdragon 821, 6 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ постійної пам’яті за ціною 2999 юанів (≈11 500 грн).
Xiaomi Mi 5S Xiaomi Mi 5S Plus
Правда, є безліч приводів сумніватися в автентичності цього «витоку». Так, передбачуваний знімок Xiaomi Mi5S досить низької якості і дуже схоже на те, що це погано оброблений в графічному редакторі флагман першої половини цього року (з урахуванням репутації KJuma, це цілком можливо).

Що стосується слайдів, щось подібне ми бачили перед іншим голосним анонсом Xiaomi – Mi Notebook Air. Нічого з цього витоку не підтвердилося. Втім, наступного вівторка, 27 вересня, всі карти будуть розкриті. Тоді й дізнаємося, чи обдурив на цей раз KJuma.