Нова версія Geekbench визначає реальну продуктивність пристроїв

В кінці минулого місяця компанія Primate Labs випустила оновлену четверту версію бенчмарка Geekbench. Користувачі відразу ж відзначили, що результати в Geekbench 4 істотно відрізняються від тих, що були в Geekbench 3. Як виявилося, стара версія показувала максимальну продуктивність пристрою, що не завжди співпадало з реальністю. Так, наприклад, смартфон, що набирає в бенчмарку велику кількість балів, в повсякденній роботі міг показувати себе не кращим чином. Розробники з Primate Labs запевняють, що Geekbench 4 навчився фіксувати продуктивність пристроїв при виконанні реальних завдань, з якими користувачі стикаються щодня.

Користувачі XDA вирішили порівняти результати різних мобільних процесорів в Geekbench 3 і Geekbench 4. Результати виявилися вкрай цікавими. Snapdragon 820, який був лідером в одноядерному тесті при перевірці в Geekbench 3, поступився за цим показником Exynos 8890 і Tegra K1 в Geekbench 4. У багатоядерному тесті лідером несподівано став Kirin 950, тоді як раніше цю позицію утримував Exynos 8890.

Geekbench 4

При цьому користувачі вже помітили в роботі Geekbench 4 деякі неточності. Смартфон OnePlus X з чотирьохядерним процесором Snapdragon 801 в одноядерному тесті набирає 960 балів, а в багатоядерному – 880 балів. При цьому інші пристрої на базі цього чіпсета показують 960 і 2 344 бали відповідно.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore

Джерело інформації: xda-developers