Користувачі виявляють проблеми з бездротовим з’єднанням своїх iPhone 7

У міру поширення нових «яблучних» смартфонів користувачі помічають все нові і нові недоліки і проблеми. Новою неприємністю, що підстерігає власників iPhone 7, стали бездротові з’єднання.

Volkswagen показала в рекламі можливості Apple CarPlay

Багато власників «сімок» помітили, що при Bluetooth-підключенні iPhone 7 через деякий час розриває з’єднання. Це, зокрема, стосується роботи з автомобільними мультимедійними системами. Деякі автовиробники, такі як BMW і Honda, вже визнали наявність проблеми і повідомляють, що для коректної роботи iPhone 7 необхідно оновлення програмного забезпечення автомобільних систем. Apple від коментарів і порад поки утримується.

Інша ж проблема поки проявилася лише у клієнтів американського мобільного оператора Verizon. Користувачі скаржаться, що iPhone 7 вкрай неохоче переходить з мережі 3G в LTE, при цьому у минулих моделей iPhone ніяких проблем не спостерігається. Цікаво, що Apple неофіційно визнала наявність проблем з роботою в мережах Verizon і навіть змінює користувачам їх «сімки» на нові. Але, на жаль, і на нових апаратах все повторюється.

Ймовірно, Apple найближчим часом випустить оновлення iOS 10 для iPhone 7, в якому вищевказані проблеми будуть вирішені.

Джерело інформації: Gizmodo