Компанія Google повідомила точну дату анонсу смартфонів Pixel

Google призначила дату наступної презентації на 4 жовтня. Компанія також опублікувала тизери новинок, що готуються до анонсу і навіть створила окремий сайт, назва якого в цілому читається як Made by Google.
Там можна бачити дату презентації, впізнається стилізована фірмова буква G і прямокутник з округленими кутами, явно символізуючий корпус смартфона. Усередині нього постійно змінюються зображення, швидше за все, зроблені на камеру Pixel або Pixel XL, адже саме ці смартфони і будуть представлені 4 жовтня. Примітно, що оголошена Google дата збігається з передбаченою журналістами раніше.

Крім Pixel і Pixel XL від пошуковика на цій презентації очікується також прилад для віртуальної реальності Daydream VR і нова приставка з лінійки Chromecast. Головною її особливістю повинна стати можливість трансляції відео в 4K. Всі озвучені вище продукти, в тому числі і створювані HTC смартфони, вийдуть як «пристрої від Google», тобто партнерів які розробляли їх під замовлення можуть і не згадати взагалі.

Джерело інформації: GSMArena