Google випустить ноутбук Pixel 3 з Andromeda OS через рік

Третій ноутбук в лінійці Pixel позбудеться приписки Chromebook, так як буде працювати під управлінням операційної системи, іменованої поки Andromeda. Про це повідомило видання Android Police, посилаючись на джерело, яке також розкрило деякі особливості пристрою.

Гіпотетичний Pixel 3 поки називають всередині компанії по кодовому імені Bison, він отримає 12,3-дюймовий дисплей, процесор Intel Core m3 або i5, 8 або 16 ГБ оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач на 32 або 128 ГБ. Цілком ймовірно, що буде кілька варіантів ноутбука, які вписуються в зазначені характеристики. Всі версії оснастять батареєю, що забезпечує 10 годин автономної роботи, сканером відбитків, набором різних сенсорів, чотирма мікрофонами, двома USB Type-C і стерео-динаміками.

З цікавих технологій можна відзначити сенсорний дисплей з підтримкою пера Wacom (не постачається в комплекті), а також скляний тачпад, що розпізнає силу натискання. Google Bison повинен отримати якийсь «режим планшета», ось тільки невідомо, буде у пристрої знімний верх або шарнірна конструкція як у Leonovo Yoga. Товщина корпусу ноутбука не повинна перевищувати сантиметра. На відміну від попередніх Chromebook Pixel, стартова ціна Bison, швидше за все, складе $ 799.

До запуску Pixel 3, який повинен відбутися в третьому кварталі 2017 року, Google за допомогою найбільших партнерів планує підготувати набір різних додатків, починаючи від розважальних, закінчуючи бізнес-варіантом. Не обійдеться і без спеціальних програм для роботи з пером Wacom.

Сама ж система Andromeda на основі Android з включеннями коду Chrome OS в результаті може і замінити останню. Звичайно, якщо сам проект доживе до релізу і ніде кардинально не змінить напрямок розвитку – в Google це трапляється нерідко.

Джерело інформації: AndroidPolice